Kurs Nowe Życie
:


KURS "NOWE ŻYCIE"

TERMIN:   22 - 24 lutego 2019 r.

 

Nazwa kursu: Nowe Życie
Start  kursu: 22 lutego 2019 r.
Koniec kursu: 24 lutego 2019 r. 
Miejsce kursu: Dom Dobrego Pasterza, Żołędowo ul. Jastrzębia 27

Ilość dostępnych miejsc: 40
Data do kiedy są zgłoszenia: 22.02.2019 r. 
Koszt: 50 złotych 

Wpłata na miejscu w dniu rozpoczęcia Kursu.

[dotyczy kosztów organizacyjnych, kawiarenki oraz obiadu w sobotę]

(jeśli opłata miałaby być przeszkodą do uczestnictwa w kursie - to po prostu nam o tym powiedz)

Na kurs zabieramy Biblie w formie papierowej

ZAPISY:

Osoba do kontaktu: Ilona Zaborowska                 s. Magdalena kom. 690 297 953

Telefon: 784 425 031
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Prosty przepis na duchową rewolucję

Opis kursu "Nowe Życie"


Nowe życie… ile razy to słyszałeś(aś)… zacznij od nowa, zmień wygląd, zrób kasę, zmień siebie, zmień wszystko…. Na tym kursie NOWE ŻYCIE daje sam Bóg – Twój Stworzyciel. Ten, który zna Ciebie od początku. Czy ten, który pisał Twoją instrukcję obsługi może się mylić?

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą w nim uczestniczyć zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają.

 

Cel:

Celem kursu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca.

Jak wyglądają zajęcia na kursie?


Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, podobne do Ciebie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie znajdziesz na nim nudnych kazań, czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości. Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym, co same przeżyły. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

 

Nazwa kursu: Nowe Życie
Start  kursu: 22.02.2019 r. 
Koniec kursu: 24.02.2019 r. 
Miejsce kursu: Dom Dobrego Pasterza, Żołędowo, ul. Jastrzębia 27

Ilość dostępnych miejsc: 40
Data do kiedy są zgłoszenia: 22.02.2019 r. 
Koszt:  50 złotych
Wpłata na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu.

ZAPISY:

Osoba do kontaktu: 

s. Magdalena

kom. 690 297 953

Ilona Zaborowska

Telefon: 784 425 031
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 

 

Zapisz się na kurs