KURS "JAN"

Termin: informacje wkrótce :)

Uczestnikami kursu mogą być: osoby pełnoletnie, które przeżyły kurs Nowe Życie (Filip, Seminarium Odnowy itp.) oraz przynależą do wspólnoty (wspólnoty odnowy, charyzmatyczne, ewangelizacyjne, uwielbienia i in.)

Termin:  
Miejsce:  
Koszt:  

Zgłoszenia: 

Warunki przyjęcia na kurs:
- zgłoszenie na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub tel. 784 425 031 Ilona Zaborowska z podaniem podstawowych danych i informacji (Imię i nazwisko, w jakich kursach ewangelizacyjnych / rekolekcjach uczestniczyłaś/eś, z jakiej jesteś wspólnoty, kontakt do Ciebie – tel., mail)

– dokonanie przedpłaty w wysokości 60 zł na rachunek nr
74 1600 1462 1838 3198 7000 0001 (BGŻ BNP Paribas) należący do Stowarzyszenia Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Bydgoskiej,

w tytule wpłaty prosimy napisać: kurs JAN

Uwaga:
– W przypadku rezygnacji z kursu nie zwracamy przedpłaty.
– Nie ma możliwości uczestniczenia w części kursu.
- Ze względu na specyfikę kursu zalecamy skorzystanie z noclegów, nawet jeśli ktoś mieszka w Bydgoszczy.

 Kurs prowadzi: SNE Diecezji Bydgoskiej
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sne.bydgoszcz.pl

Przynieś: Pismo Święte w formie papierowej, coś do notowania, instrumenty muzyczne.

  

 

Formacja uczniów

 

Opis kursu "Jan"


Jan – umiłowany uczeń Jezusa, który zasiadał u stóp Mistrza i wsłuchiwał się w Jego głos, znał nawet rytm bicia serca swojego Mistrza. Jan miał świadomość, że uczniostwo wymaga ofiary, konkretnej postawy, odpowiednich relacji z otoczeniem, ciągłej formacji… tak, by z ucznia stać się apostołem i coraz bardziej upodabniać się do Mistrza, być tak jak On. Kurs ten ukazuje cechy i mentalność prawdziwego ucznia Jezusa, którego serce On sam kształtuje w Eucharystii. Kurs Jan to kurs duchowości.

 

CEL

Celem kursu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca.

 

 

 

Jak wyglądają zajęcia na kursie?


Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, podobne do Ciebie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie znajdziesz na nim nudnych kazań, czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości. Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym, co same przeżyły. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

 

Nazwa kursu: Jan
Start  kursu: 
Koniec kursu: 
Miejsce kursu: 
Ilość dostępnych miejsc: 
Data do kiedy są zgłoszenia: 
Koszt: 
Numer konta: 74 1600 1462 1838 3198 7000 0001
Tytuł przelewu: kurs Jan

ZAPISY: 

Osoba do kontaktu: Ilona Zaborowska
Telefon: 784 425 031
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się na kurs