Jan
Data: 24-27.08.2017


Formacja uczniów

 

Kurs proponowany jest tym, którzy mają doświadczenie

kursu "Nowe Życie", " Filip" lub "Seminarium Odnowy w Duchu Świętym"

 

Opis kursu "Jan"


Jan – umiłowany uczeń Jezusa, który zasiadał u stóp Mistrza i wsłuchiwał się w Jego głos, znał nawet rytm bicia serca swojego Mistrza. Jan miał świadomość, że uczniostwo wymaga ofiary, konkretnej postawy, odpowiednich relacji z otoczeniem, ciągłej formacji… tak, by z ucznia stać się apostołem i coraz bardziej upodabniać się do Mistrza, być tak jak On. Kurs ten ukazuje cechy i mentalność prawdziwego ucznia Jezusa, którego serce On sam kształtuje w Eucharystii. Kurs Jan to kurs duchowości.

 

Jak wyglądają zajęcia na kursie?


Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, podobne do Ciebie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie znajdziesz na nim nudnych kazań, czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości. Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym, co same przeżyły. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

 

CEL

Celem kursu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca.

Nazwa kursu: Jan
Start  kursu , godz.
Koniec kursu: 
Miejsce kursu: 
Ilość dostępnych miejsc: 30
Data do kiedy są zgłoszenia: 
Koszt:  złotych
Numer konta: 74 1600 1462 1838 3198 7000 0001
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – kurs Jan

Osoba do kontaktu: Ilona Zaborowska
Telefon: 784 425 031
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Zapisz się na kurs

Dodatkowe informacje

  • Data: 24-27.08.2017